F861BB223K310Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.022 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BB223K310Z
DigiKeys varenummer
399-F861BB223K310Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F861BB223K310Z
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861BB223K310Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V