F861BB104K310A er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BB104K310A
DigiKeys varenummer
399-17248-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861BB104K310A
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861BB104K310A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V