F861BB103M310L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10000 pF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BB103M310L
DigiKeys varenummer
399-F861BB103M310LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F861BB103M310L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861BB103M310L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V