F861BB103J310L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for F861BB103J310L er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BB103J310L
DigiKeys varenummer
399-F861BB103J310LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F861BB103J310L
Beskrivelse
.010UF 310V
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V