F861AP124J310A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F861AP124J310A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861AP124J310A
DigiKeys varenummer
399-F861AP124J310A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861AP124J310A
Beskrivelse
.120UF 310V
Detaljeret beskrivelse
0.12 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,236" B (13,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V