F861AO274J310L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F861AO274J310L er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861AO274J310L
DigiKeys varenummer
399-F861AO274J310LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F861AO274J310L
Beskrivelse
.270UF 310V
Detaljeret beskrivelse
0.27 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,276" B (13,00mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V