F861AO254M310A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.25 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861AO254M310A
DigiKeys varenummer
399-F861AO254M310A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861AO254M310A
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861AO254M310A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,276" B (13,00mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V