F861AL153M310L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.015 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861AL153M310L
DigiKeys varenummer
399-F861AL153M310LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F861AL153M310L
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861AL153M310L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,374" B (13,00mm x 9,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V