F861AK683K310R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.068 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861AK683K310R
DigiKeys varenummer
399-F861AK683K310RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F861AK683K310R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861AK683K310R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V