F861AE333M310R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.033 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861AE333M310R
DigiKeys varenummer
399-F861AE333M310RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F861AE333M310R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861AE333M310R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V