F861AE153M310R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.015 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861AE153M310R
DigiKeys varenummer
399-F861AE153M310RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F861AE153M310R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861AE153M310R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V