F462FC224J1L2Z
DigiKeys varenummer
399-F462FC224J1L2Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F462FC224J1L2Z
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 400V 1250V (1,25kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,433" B (31,50mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1250V (1,25kV)