F462BY393M1K6C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BY393M1K6C
DigiKeys varenummer
399-F462BY393M1K6C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BY393M1K6C
Beskrivelse
CAP
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,433" B (18,00mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
500V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)