F462BY154K1K0C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 448
Datablad
På lager: 0
0.15 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BY154K1K0C
DigiKeys varenummer
399-F462BY154K1K0C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BY154K1K0C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,433" B (18,00mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)