F462BY124J1K0Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.12 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BY124J1K0Z
DigiKeys varenummer
399-F462BY124J1K0Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F462BY124J1K0Z
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,433" B (18,00mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)