F462BS683M1L2L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for F462BS683M1L2L er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BS683M1L2L
DigiKeys varenummer
399-F462BS683M1L2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F462BS683M1L2L
Beskrivelse
CAP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF Filmkondensatorer 400V 1250V (1,25kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,394" B (18,00mm x 10,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±20%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1250V (1,25kV)