F462BP683J1K0R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.068 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BP683J1K0R
DigiKeys varenummer
399-F462BP683J1K0RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F462BP683J1K0R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)