F462BK563M1K0R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F462BK563M1K0R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BK563M1K0R
DigiKeys varenummer
399-F462BK563M1K0RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F462BK563M1K0R
Beskrivelse
CAP
Detaljeret beskrivelse
0.056 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)