F462BE333M1K0C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.033 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BE333M1K0C
DigiKeys varenummer
399-F462BE333M1K0C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BE333M1K0C
Beskrivelse
CAP
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,217" B (18,00mm x 5,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)