F462BE103K1K6L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10000 pF Filmkondensatorer 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BE103K1K6L
DigiKeys varenummer
399-F462BE103K1K6LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F462BE103K1K6L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,217" B (18,00mm x 5,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
500V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)