F462BC822K1K6C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
8200 pF Filmkondensatorer 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BC822K1K6C
DigiKeys varenummer
399-F462BC822K1K6C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BC822K1K6C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
500V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)