F462BB562M1K6C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F462BB562M1K6C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BB562M1K6C
DigiKeys varenummer
399-F462BB562M1K6C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BB562M1K6C
Beskrivelse
CAP
Detaljeret beskrivelse
5600 pF Filmkondensatorer 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
500V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)