F462BB332J1K6R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
3300 pF Filmkondensatorer 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BB332J1K6R
DigiKeys varenummer
399-F462BB332J1K6RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F462BB332J1K6R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
500V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)