F462BB153M1K0C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F462BB153M1K0C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BB153M1K0C
DigiKeys varenummer
399-F462BB153M1K0C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BB153M1K0C
Beskrivelse
CAP
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)