Billede for F462BB103R1K0C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BB103R1K0C
DigiKeys varenummer
399-F462BB103R1K0C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BB103R1K0C
Beskrivelse
CAP
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)