F462AK822K1L2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
8200 pF Filmkondensatorer 400V 1250V (1,25kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462AK822K1L2A
DigiKeys varenummer
399-F462AK822K1L2A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462AK822K1L2A
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1250V (1,25kV)