F462AK332K1K6R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3300 pF Filmkondensatorer 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462AK332K1K6R
DigiKeys varenummer
399-F462AK332K1K6RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F462AK332K1K6R
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
500V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)