Billede for F461RD226R160Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461RD226R160Z
DigiKeys varenummer
399-F461RD226R160Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461RD226R160Z
Beskrivelse
22.0UF 160V
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,614" L x 0,748" B (41,00mm x 19,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,260" (32,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V