F461KJ124K160A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.12 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461KJ124K160A
DigiKeys varenummer
399-F461KJ124K160A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461KJ124K160A
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,197" B (10,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V