F461KG822K630L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
8200 pF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461KG822K630L
DigiKeys varenummer
399-F461KG822K630LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F461KG822K630L
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V