F461KG153K400A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.015 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461KG153K400A
DigiKeys varenummer
399-F461KG153K400A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461KG153K400A
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V