F461FY335J630Z
DigiKeys varenummer
399-F461FY335J630Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F461FY335J630Z
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,866" B (31,50mm x 22,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
1,457" (37,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V