F461DY185M400L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F461DY185M400L er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461DY185M400L
DigiKeys varenummer
399-F461DY185M400LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F461DY185M400L
Beskrivelse
1.80UF 400V
Detaljeret beskrivelse
1.8 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,610" B (26,00mm x 15,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,965" (24,50mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V