F461DU824J630L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.82 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461DU824J630L
DigiKeys varenummer
399-F461DU824J630LTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-F461DU824J630LCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
F461DU824J630L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,512" B (26,00mm x 13,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V