F461BY824M400A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F461BY824M400A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BY824M400A
DigiKeys varenummer
399-F461BY824M400A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BY824M400A
Beskrivelse
.820UF 400V
Detaljeret beskrivelse
0.82 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,433" B (18,00mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V