F461BY225J160C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.2 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BY225J160C
DigiKeys varenummer
399-F461BY225J160C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BY225J160C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,433" B (18,00mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V