F461BY185J250C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.8 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BY185J250C
DigiKeys varenummer
399-F461BY185J250C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BY185J250C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,433" B (18,00mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V