F461BP824J250A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.82 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BP824J250A
DigiKeys varenummer
399-F461BP824J250A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BP824J250A
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V