F461BP184J630Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.18 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BP184J630Z
DigiKeys varenummer
399-F461BP184J630Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F461BP184J630Z
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V