F461BK274M400C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F461BK274M400C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BK274M400C
DigiKeys varenummer
399-F461BK274M400C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BK274M400C
Beskrivelse
.270UF 400V
Detaljeret beskrivelse
0.27 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V