F461BK274K400A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.27 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BK274K400A
DigiKeys varenummer
399-F461BK274K400A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BK274K400A
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V