F461BK154J630C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.15 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BK154J630C
DigiKeys varenummer
399-F461BK154J630C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BK154J630C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V