F461BG334J250A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 70
Cornell Dubilier Knowles
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.33 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BG334J250A
DigiKeys varenummer
399-F461BG334J250A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BG334J250A
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V