F461BC563M630L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F461BC563M630L er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BC563M630L
DigiKeys varenummer
399-F461BC563M630LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F461BC563M630L
Beskrivelse
.056UF 630V
Detaljeret beskrivelse
0.056 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V