F461BC473J630A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.047 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BC473J630A
DigiKeys varenummer
399-F461BC473J630A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BC473J630A
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V