F461BB393J630R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BB393J630R
DigiKeys varenummer
399-F461BB393J630RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F461BB393J630R
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V