F461AK683J400C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.068 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AK683J400C
DigiKeys varenummer
399-F461AK683J400C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461AK683J400C
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V