F461AK563J400R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.056 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AK563J400R
DigiKeys varenummer
399-F461AK563J400RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F461AK563J400R
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V