F461AK393K630L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AK393K630L
DigiKeys varenummer
399-F461AK393K630LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F461AK393K630L
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V