F461AK224M160A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.22 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AK224M160A
DigiKeys varenummer
399-F461AK224M160A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461AK224M160A
Beskrivelse
.220UF 160V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V